Напрямки діяльності

Що потрібно знати про Україну

Географічне розташування:
Україна розташована у південно-східній частині Європи. Площа країни - 603 628 км². В Україні розташований географічний центр Європи. Рельєф збебільшого рівнинний:
Низовини - 71%, височини - 26%, гори - 3%.

21

Гори та моря України
Карпати розташовані на заході. Кримські гори розташовані в Криму. Чорне море розташоване між Україною та Турцією. Азовське море.
3456
Найбільші річки України:
- Дунай, який має витік в Германії та протікає через Австрію, Словакію, Угорщину, Хорватію, Сербію, Болгарію, Румунію, Україну і Молдавію.
- Дніпро, яка протікає через всю Україну з півночі на південь України.
- Дністр. 
Клімат. На всій території України клімат помірно-континентальний.
Літо на всій Україні тепле та довге, на сході та півдні - спекотне та сухе, на заході - тепле та вологе. Взимку йде сніг. Середня температура влітку: 19-25 С, взимку: від -1 до -10 С.
78

 
Зима в Україні

Літо в Україні

Державна символіка, валюта.
Стяг України - жовта та синя смуги. Згідно з популярною сучасною інтерпретацією, жовтий колір символізує пшеничне поле, а синій - ясне небо нд ним.
Герб України - Тризуб на фоні синього щита. Тризуб  був державною емблемою та родовою печаткою князів Рюріковичей, які були засновниками держави Київська Русь у IX-XII століттях.
910

Валюта України - гривня, яка почала використовуватись у 1996 році.

131112

Украина имеет официальную границу с 7 государствами — членами ООН:
на востоке с Россией, на севере с Белоруссией, на западе с Польшей, Словакией, Венгрией, на юго-западе с Молдавией  и Румынией, на юге через Черное море - с Турцией.

Адміністративний поділ України.
24 області та Автономна Республіка Крим. Кожна область у якості адміністративного центра має найбільше місто.

5 найбільших міст України:
Київ - столиця України. Харків - науковий та машинобудівний центр України. Дніпропетровськ - місто важкої та хімічної промисловості.

141416

Львів - древнє готичне місто, «західна столиця», культурний та науковий центр. Одеса - морські ворота України.
1718

Історія:
До IX століття південь України населяли грецькі колоністи та кочівники, на півночі жили слав'янські племена. У IX столітті утворилася держава Київська Русь з столицею Київ, яке в XII столітті поділилося на кілька невеликих держав.

19У XIII столітті основна частина України була на території Великого Князівства Литовського, а потім Річі Посполитої зі столицею у Варшаві. Польська держава вважала Україну своєю колонією, тому, у 1648 році почалась національна визвольна війна проти Річі Посполитої. Основною військовою силою були запорізькі козаки, яких українці вважають національними воїнами. Національна визвольна війна закінчилась союзом між Україною та Московією (зараз Росією) проти Польщі у 1654 році.
 
Поступово українські землі втратили самостійність та стали частиною Російської імперії, а західна частина України згодом стала частиною Австро-Угорської імперії.

Після розпаду СРСР, у 1991 році Парламент України оголосив про свою незалежність української держави.

Національні та культурні особливості.
Основні національності в Україні - українці та росіяни, в Криму також кримські татари. Державна мова - українська, але всі, хто мешкає в Україні розуміють російську. Основна релігія - християнство, в Криму також іслам.

Жителі України - дуже доброзичливі люди, український характер - м'який та толерантній. Старше покоління виховано в дусі інтернаціональної дружби, тому вони доброзичливо відносяться  до іноземців, поважають їх культуру.

Страви національної української кухні - це овочеві супи, страви зі свинини, яловичини та борошняні. Страви не гострі. У якості гострих приправ, в основному використовується часник у невеликій кількості.
2120
Борщ

Вареники зі сметаною

Свята:
1 січня - Новий рік
7 січня - Різдво згідно з православним календарем.
8 березня - Міжнародний жіночій день.
Паска - (дату встановлює церква)
1 травня, 2 травня - День праці
9 травня - День перемоги над фашизмом
28 червня - День Конституції України
24 серпня - День незалежності України
14 жовтня - День захисника України.

Інфраструктура22
Авіатранспорт. Зараз в Україні є 8 міжнародних аеропортів. Прямі рейси до Китаю виконуються тільки з Києва. Але популярними рейсами до Китаю зараз користуються люби, що живуть у інших містах, вони летять до Китаю через Стамбул.
 
 
23Залізна дорога.
Україна займає сьоме місце у світі з протяжності залізних доріг. Усі найбільші міста України мають швидкісні рейси до Києву. Для того, щоб вилетіти до Китаю, людина, що живе у Харкові доїде до Києва за 4 години (квиток коштує $ 15), а звідти прямим рейсом до Китаю. Або за 2 години дістатися Стамбулу, а звідти прямим рейсом до Китаю.
 

24Морський на річковий транспорт. Річковий транспорт надає пасажирські послуги на річках Дніпро та Дунай. Міжнародні морські подорожі виконуються зазвичай через порт Одеси.

Міський транспорт. Метрополітен є у Києві, Харкові та , Дніпропетровську. Проїзд у метро коштує $0,15. У 55 містах України експлуатуються тролейбуси та трамваї.


Зв'язок.
  В Україні на усі території є мобільний зв'язок та 3G, її забезпечують 3 оператори. Вартість зв'язку дуже дешева, розмовляти можна за $4 на місяць. Телефонний код країни +38 . Дуже швидко посилюється доступ населення до мережі Інтернет. Національний інтернет домен  _____ ua.


Медицина.
У кожному регіональному центрі України є регіональні лікарні зі спеціальним відділенням та спеціальні лікарні вузького профілю. Крім цього, для складних захворювань є медичні наукові інститути. Медичну допомогу можна отримати безкоштовно у державних лікарнях, але є і приватні клініки. Виклик швидкої допомоги - безкоштовний. Для отримання медичної допомоги не обов'язково мати медичну страховку.

Відпочинок а туризм.
Любимые места отдыха Украинцев летом - на берегу Черного моря. Семьи с детьми часто выбирают Азовское море, потому что оно мелководное и вода содержит много йода.
2526

Вартість на якість продуктів.

У порівнянні з сусідніми країнами, ціни в Україні нижчі. Особливо це стосується продуктів харчування. Україна має найкращі в Європі сільськогосподарські землі, тому аграрний сектор гарно розвинений. Повноцінне домашнє харчування на місяць не буде перевищувати  $100. Якість продуктів харчування вище, ніж у сусідній Росії.

Безпека іноземців.27
Терористичні акти в Україні не відбуваються. На вулицях України безпечно, у темний час доби можна гуляти без остраху. Крім того, нещодавно в Україні була проведена реформа поліції. Зараз поліція цілодобово патрулює вулиці для забезпечення безпеки. Їж цілі - підтримувати правопорядок та доброзичливо допомагати людям ц будь-яких проблемних ситуаціях.