Бізнес

1. Якщо Ви бажаєте відкрити свій бізнес, ми допоможемо Вам це зробити швидко та вiрно.

Якщо Ви постійно проживаєте в Україні, то для початку бізнесу, найбільш зручна форма ведення бізнесу в Україні в даний час є «фізична особа - підприємець». Найпопулярніша форма оподаткування для фізичних осіб-підприємців - це єдиний податок. Для фізичних осіб його розмір до 300 гривень на місяць (10-15 доларів США) незалежно від наявності прибутку при доході в рік не більше 1500000 грн. (60.000 доларів США в рік або 5.000 доларів США на місяць). Але

Для підприємств єдиний податок становить 5% від доходу, незалежно від прибутку при доході не більше 5.000.000 грн. в рік (200.000 доларів США в рік або 16.600 доларів США в місяць)

Для більш детальних консультацій (реєстрація, відкриття банківського рахунку, бухгалтерія) просимо Вас зв'язатися з нами за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або через Ві-Чат +38 095 459 80 66

Після відкриття бізнесу, ми допоможемо організувати імпорт або експорт товарів, підібравши для Вас оптимально зручного перевізника і перекладача.

2. Якщо Ви керівник китайської компанії, Вас зацікавить великий український ринок. Для ведення бізнесу в Україні, ми відкриємо Вам представництво Вашої компанії в Україні.

Для цього ми:

  • Підберемо декілька кандидатів серед діаспори або українця, який володіє китайською мовою (за Вашим бажанням) надамо Вам для вибору.
  • Навчимо Вашого представника ведення бізнесу в Україні.
  • Підготуємо типові договори для роботи.
  • Надамо кваліфікованого бухгалтера.
  • Підберемо найкращі місця для реалізації продукції.
  • Організуємо поставку продукції в Україну і профінансуємо транспортні витрати.

Untitled-2